SMEG HŐLÉGKEVERÉSES SÜTŐ, Classica design, 70 cm, ES LCD, inox
- Cikkszám: SF7302TX
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 53.9 |
| Cikk hossza (cm) | 54.8 |
| Cikk magassága (cm) | 59.5 |
| Cikk szélessége (cm) | 69.8 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3300 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1954146/labels?format=PDF |
| Energiaosztály | A |
| EPREL azonosító | 1954146 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-280°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),1 db zománcozott tepsi (20 mm) |
| Kijelző típusa | LCD EvoScreen |
| Nettó tömeg | 51 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 77 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | Ujjlenyomatmentes inox hatás |
| Szintek száma | 4 |
| Termék kategória | 70 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1954146/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
