SMEG Kombinált gőzsütő Galileo sütőtérrel, pirolitikus tisztítássál, LCD kijelzővel - Classica design, inox
- Cikkszám: SO6301S2X
-
Elérhetőség:
Néhány db
- Várható szállítás: 2026. május 26.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 39 |
| Cikk hossza (cm) | 54.8 |
| Cikk magassága (cm) | 59.2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59.7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/420300/labels?format=PDF |
| Energiaosztály | A+ |
| EPREL azonosító | 420300 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeverés + gőz |
| Gőzölési tartomány | 20 - 40% |
| Grill teljesítmény (W) | 1750 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 30-280°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),1 db zománcozott mély tepsi (50 mm) |
| Kijelző típusa | LCD CompactScreen |
| Nettó tömeg | 35.1 |
| Platform | Galileo SteamOne |
| Sütési funkciók száma | 11 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 68 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | Ujjlenyomatmentes inox hatás |
| Szintek száma | 5 |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/420300/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Manuális 0,8 l |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
