SMEG MINIPRO FÉLPROFESSZIONÁLIS KÁVÉFŐZŐ, Collezione design, matt smaragdzöld
- Cikkszám: EMC02EGMEU
-
A Minipro félprofesszionális kávéfőző a technológia és a formatervezés remekműve, amely a legkifinomultabb kávérajongók igényeinek kielégítésére készült. Teljesen manuális és automatikus funkciókat egyaránt kínál, így kávézó minőséget biztosít az Ön otthonának kényelmében. 15 bar szivattyúteljesítmény az espresso folyamatosan megfelelő extrakciójához. A Smeg EMC02 Minipro kávéfőzővel minden reggel igazi barista élményben lehet részed, ahol az elegancia és a professzionális teljesítmény találkozik. Innovatív tripla Thermoblock rendszer, mely csökkenti a várakozási időt. LCD-kijelző, melyen keresztül testreszabhatók a készülék beállításai: az előfőzés, a kávéhőmérséklet-szabályozás és a gőzintenzitás. Collezione design, matt smaragdzöld.
-
Elérhetőség:
Néhány db
- Várható szállítás: 2026. május 26.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Egy kávégép, melyet teljes egészében Olaszországban terveztek és gyártottak. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a kávérajongók igényeinek, és ugyanakkor azoknak is, akik először merészkednek a félprofesszionális kávéfőzők közé. A Minipro félprofesszionális kávéfőző matt fekete, matt fehér és matt smaragdzöld változatban kapható, elegáns, szálcsiszolt alumínium előlappal, a gőzpálca és az adagoló egység rozsdamentes acélból készült, kényelmes szilikon fogantyúkkal kiegészítve.
Az EMC02 kávéfőző tetején egy rozsdamentes acél tálca biztosít kényelmes helyet a kávéscsészék tárolásához. Teljesen kézi üzemmódban vagy előre beállított funkciókkal használható espressohoz és dupla kávéhoz. A készülék rendelkezik egy kapcsolókarral a kézi kávékivonáshoz, egy professzionális nyomásmérővel a pontos extrakció szabályozásához, valamint egy gőzpálcával a gőz vagy forró víz adagolásához. Az LCD-kijelzőn keresztül lehetőség van a gép különböző beállításainak testreszabására, és ezáltal teljesítményének javítására. A beállítások menüben beállíthatod az előfőzés időtartamát, kiválaszthatod a kávéfőzés hőmérsékletét, valamint a tej alapú italok gőzintenzitását.
Az innovatív tripla Thermoblock rendszernek köszönhetően a gép használatra készen áll, mindössze 4 perccel a bekapcsolás után és biztosítja a kávé hőmérsékletének stabilitását és az erőteljes gőzölést, így nincs várakozási idő a kávé és a tejhab elkészítése között. A Minipro nemcsak kiváló teljesítményt nyújt, hanem minden szükséges professzionális kiegészítőt is tartalmaz: egy rozsdamentes acél tampert, 2 db 58 mm átmérőjű szimpla falú és 2 db dupla falú szűrőt szimpla és dupla espressohoz, egy tejeskancsót és a tökéletes tisztításhoz szükséges kiegészítőket – vízkeménységi tesztcsíkot és tisztítókefét. A karbantartás az automatikus vízkőmentesítő programmal könnyedén elvégezhető. Emeld kávéfogyasztási élményedet professzionális szintre a kávédarálónkkal és a félprofesszionális géppel, amelyek minden elkészített csésze kávéhoz pontos és egyenletes őrlést biztosítanak!
Collezione design, matt smaragdzöld színben, krómozott fém 3D Smeg logóval. Festett, rozsdamentes acél és műanyag készüléktest matt felületkezeléssel, csúszásmentes talppal, rozsdamentes acél passzív csészemelegítő a készülék tetején, 1,7 l kapacitású kivehető SAN műanyag víztartály, cink ötvözet (ZAMA) kazán, nyomásjelző manométer, 3 db műanyag gomb, LCD kijelző, rozsdamentes acél gőzkar, 58 mm átmérőjű rozsdamentes acél szűrőtartó szürke színű műanyag markolattal, rozsdamentes acél gőzfúvóka, alumínium csészetálca rozsdamentes acél csepptálcával. Tripla Thermoblock fűtési rendszer. 15 bar szivattyú nyomás. Kiegészítők: szimpla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, dupla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, rozsdamentes acél tamper, rozsdamentes acél tejes kancsó, tisztítókefék, vízkeménység mérő tesztcsík, gőzpálca tisztító tű, vak szűrő tisztításhoz. Dupla kifolyócső. Forró víz funkció. ECO MODE. Állítható vízkeménység (lágy/közepes/kemény). 4 előfőzési profil. Gőz intenzitás: 3 fokozat. Állítható kávéhőmérséklet. Vízkőmentesítés jelzés. Üres víztartály jelzés. Teljesítmény: 1700W.
Készíts kávét az EMC02 félprofesszionális kávéfőzővel!
Készíts cappucinot az EMC02 félprofesszionális kávéfőzővel!
A készülékhez ajánlott kávédaráló:
SMEG MINI PRO KÁVÉDARÁLÓ, Collezione design, alumínium hatás
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, pontos hőfok (90-100°C) |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 3 |
| Beépített daráló | Nem |
| Bruttó tömeg | 18.55 |
| Cikk hossza (cm) | 43.3 |
| Cikk magassága (cm) | 36 |
| Cikk szélessége (cm) | 22 |
| Cold Brew funkció | Nincs |
| Design család | Collezione |
| Edény űrtartalom (L) | 1.7 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1700 W |
| Előfőzési profil | 0-4 között |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 3 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Tripla termoblokk |
| Gőz intenzitása | Igen (3 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Félprofesszionális |
| Készülékház anyag | Rozsdamentes acél/Műanyag |
| Nettó tömeg | 12.8 |
| Portafilter átmérője | 58 mm |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő,Nyomásjelző manométer |
| Szín/felület | Matt smaragdzöld |
| Szivattyú nyomás | 15 bar |
| Tápkábel hossza (m) | 1 |
| Termék kategória | Kávé |

