SMEG GÁZ FŐZŐLAP,Dolce Stil Novo,90 cm,90 cm,5 égő,fekete üvegkerámia inox díszítéssel,egyenes élű üveg
- Cikkszám: PV695LCNR
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 22.7 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 10.2 |
| Cikk szélessége (cm) | 90 |
| Design család | Dolce Stil Novo |
| Edénytartó állvány | öntöttvas |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1 W |
| Főzőlap beépítés típusa | Hagyományos |
| Főzőlap szélessége (cm) | 90 cm |
| Főzőlap típusa | gáz |
| Főzőzónák száma | 5 |
| Gáz tanúsítvány | G20 Földgáz |
| Gáz teljesítmény (W) | 13100 W |
| Híd funkció (bridge) | nincs |
| Hozzátartozó kiegészítők | G30 LPG cseppfolyós gáz fúvóka |
| Kijelző színe | nincs |
| Munkalap kivágási méret (mm) | 482-486 x 844-848 |
| Nettó tömeg | 19.3 |
| Szín/felület | fekete üveg/réz díszítés |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | nincs |
| Vezérlés helye | elülső |
| Vezérlés típusa | vezérlőgombok (5 db) |
| WOK égő | Van |
