SMEG FAB5 Minibár hűtő, jobbos - 50-es évek retro design, rózsaszín
- Cikkszám: FAB5RPK5
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Belső fagyasztórekesz | Nincs |
| Bruttó tömeg | 32 |
| Cikk hossza (cm) | 50 |
| Cikk magassága (cm) | 72.5 |
| Cikk szélessége (cm) | 40.4 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 60 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/309690/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| Energiaosztály | A+ |
| EPREL azonosító | 309690 |
| Éves energiafogyasztás (kWh) | 61 |
| Hűtés típusa | statikus |
| Hűtő nettó űrtartalom (L) | 34 |
| Hűtő termék kategória | egyajtós |
| Klímaosztály | SN,N,ST,T |
| Nettó tömeg | 26 |
| Névleges magasság (cm) | 46-100 cm |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Szín/felület | Rózsaszín |
| Termék kategória | Minibar hűtő |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/309690/fiches?language=HU |
| Vízadagoló | Nincs |
| Zajszint (dB) | 40 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló |
| Zsanér típusa | standard |
