SMEG KAROS ESPRESSO KÁVÉFŐZŐ TEJHABOSÍTÓVAl, 50-es évek retro design, világoskék
- Cikkszám: ECF02PBEU
-
Hozd el otthonodba a valódi, kávéházi minőségű espresso aromáját a Smeg ECF02 Karos espresso kávéfőzővel! Az ECF02 egy olasz gyártmányú karos espresso kávéfőző, amely 15 bar nyomással garantálja a legjobb eredményt a kiváló espresso érdekében. Tökéletes espresso őrölt kávéból mindössze néhány másodperc alatt! Könnyen kezelhető, a gőzpálcával pedig könnyedén készíthetsz gazdag és krémes tejhabot, amely tökéletes olyan italokhoz, mint a cappuccino, a flat white és a latte macchiato. Kompakt és helytakarékos kialakítás, tökéletes kisebb konyhákba vagy minimalista stílusú konyhai környezetbe. 50-es évek retro design, világoskék színben.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Élvezd a valódi espresso aromáját a Smeg ECF02 Karos espresso kávéfőzővel az otthonodban! A kávégép kialakítása nem nélkülözi a funkcionalitást: az ECF02 manuális espresso kávéfőző gépen található vezérlőpanel kettős menüvel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy 4 espresso funkció közül választhass az igényeidnek megfelelően. A vezérlőpanel gombjával válthatsz a menük között: a fehér menü a szimpla és dupla espresso valamint a gőz funkciókhoz tartozik, a narancssárga menü pedig a hosszú kávé lehetőséget biztosítja ugyanezen kávé típusokból.
A gőzpálcával könnyedén készíthetsz gazdag és krémes tejhabot, amely tökéletes olyan italokhoz, mint a cappuccino, a flat white és a latte macchiato. Az ECF02 karos kávéfőző rozsdamentes acél portafilterének köszönhetően őrölt kávé és kávépárnák használatára egyaránt alkalmas. Ezenkívül a Thermoblock fűtőrendszer gyors főzési időt és a kávéfőzéshez szükséges vízhőmérséklet pontos szabályozását biztosítja. 15 bar nyomással a Smeg ECF02 karos espresso kávéfőző a legjobb eredményeket ígéri a kiváló espresso elkészítéséhez. A készülék állítható kávéhőmérsékletet (alacsony/közepes/magas) és állítható vízkeménységet (lágy/közepes/kemény) is kínál. A kávéfőző tetején található rozsdamentes acél passzív csészemelegítő csészetartóként is használható, az alumínium csészetartó alul pedig könnyen eltávolítható, így a legnagyobb bögrék is oda férnek, ami a gépet rendkívül sokoldalúvá teszi.
A kávégép 7 színben kapható, hogy minden stílushoz illeszkedjen: a világoskék, világoszöld, rózsaszín és retro ihletésű bézstől az időtálló piros, fekete és fehérig, de elérhető az egyedi D&G Blu Mediterraneo kollekció részeként is. Az ECF02 kávéfőzővel otthon is élvezheted a kávézói minőségű espresso kávét, egy egyedi formatervezésű, stílusos tárggyal, mely bármely konyhában jól mutat. Az ECF02 kávéfőző gép villogó jelzéssel figyelmeztet, ha karbantartásra, pl. vízkőtelenítésre szorul, valamint az üres víztartályt is jelzi. A készülék vízkőmentesítése fontos lépés az ízek tisztaságának megőrzése érdekében.
50-es évek retro design, világoskék színben, krómozott fém 3D Smeg logóval. Festett, műanyag készüléktest fényes felületkezeléssel, polírozott króm csúszásmentes műanyag talp, rozsdamentes acél passzív csészemelegítő a készülék tetején, cinkötvözet gőzkar, rozsdamentes acél kazán, 1.1 l kapacitású kivehető SAN műanyag víztartály, rozsdamentes acél gőzfúvóka, 4 db ezüst színű műanyag gomb, alumínium csészetartó műanyag csepptálcával, műanyag szürke színű nagy csészés tálca, 51 mm átmérőjű rozsdamentes acél szűrőtartő szürke színű műanyag markolattal. Thermoblock fűtési rendszer. 15 bar szivattyú nyomás. Teljesítmény: 1350W.
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 3 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 3 |
| Beépített daráló | Nem |
| Bruttó tömeg | 6.7 |
| Cikk hossza (cm) | 32.9 |
| Cikk magassága (cm) | 33 |
| Cikk szélessége (cm) | 14.9 |
| Cold Brew funkció | Nincs |
| Design család | 50-es évek retro |
| Edény űrtartalom (L) | 1.1 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1350 W |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 4 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Termoblokk |
| Gőz intenzitása | igen (1 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Karos espresso |
| Készülékház anyag | műanyag |
| Nettó tömeg | 4.7 |
| Portafilter átmérője | 51 mm |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő |
| Szín/felület | világoskék |
| Szivattyú nyomás | 15 bar |
| Tápkábel hossza (m) | 1 |
| Termék kategória | Kávé |
