SMEG KAROS ESPRESSO KÁVÉFŐZŐ COLD BREW FUNKCIÓVAL, TEJHABOSÍTÓVAl, 50-es évek retro design, fehér
- Cikkszám: ECF03WHEU
-
Formáld át napi rutinodat barista rituálévá! Élvezd a gazdag és autentikus espressot és a krémes tej alapú italokat az új ECF03 karos espresso kávéfőzővel vagy készíts hűsítő, ízletes Cold brew kávét mindössze néhány perc alatt! Hozd ki a finom és édes aromákat a kávébabból ezzel a lassú, hideg kávéfőzési eljárással. A professzionális kiegészítők és alapanyagok teszik teljessé az igazi ínyencek élményét, mindezt otthonod kényelmében. 50-es évek retro design, fehér színben.
-
Elérhetőség:
Raktáron
- Várható szállítás: 2026. május 25.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Tágítsd ki horizontodat a Cold Brew funkcióval: egy lassú, hideg kávéfőzési eljárás, amely kiemeli a finom aromákat és természetesen édes, lágy ízt eredményez. Az ECF03 néhány perc alatt elkészíti ezt a kifinomult élményt otthonodban. A Smeg ECF03 nyomásjelző manométerrel rendelkezik az eszpresszó extrakciójának figyelemmel kíséréséhez, Cold Brew funkcióval a kíméletes, lassú hideg főzési eljáráshoz, valamint professzionális gőzölő pálcával a tökéletes tejhabhoz. Minden, ami szükséges a tökéletes kávészünethez, otthon vagy akár egy kávézóban.
Ezenkívül a Thermoblock fűtőrendszer gyors főzési időt és a kávéfőzéshez szükséges vízhőmérséklet pontos szabályozását biztosítja. 15 bar nyomással a Smeg ECF03 karos espresso kávéfőző a legjobb eredményeket ígéri a kiváló espresso elkészítéséhez. Az 58 mm-es szűrőtartóval a kávégép kivételesen magas minőségű eredményeket garantál. A rozsdamentes acélból készült professzionális gőzfúvóka ideális sima és krémes hab készítéséhez cappuccino és más tej alapú italokhoz. A barista élményt kiegészítő tartozékkészlet: szimpla és dupla falú szűrők 1 vagy 2 csészéhez, rozsdamentes acélból tamper, vízkeménység tesztcsík, tisztítókorong, kefe és tisztító tű.
50-es évek retro design, fehér színben, krómozott fém 3D Smeg logóval. Festett, öntött alumínium készüléktest fényes felületkezeléssel, polírozott króm csúszásmentes műanyag talp, rozsdamentes acél passzív csészemelegítő a készülék tetején, cinkötvözet gőzkar, rozsdamentes acél kazán, 1.4 l kapacitású kivehető SAN műanyag víztartály, rozsdamentes acél gőzfúvóka, 4 db műanyag gomb, rozsdamentes acél csészetartó öntött alumínium csepptálcával, 58 mm átmérőjű rozsdamentes acél szűrőtartő szürke színű műanyag markolattal, műanyag portafilter tartóval, rozsdamentes acél tamper. Thermoblock fűtési rendszer. 15 bar szivattyú nyomás. Kiegészítők: szimpla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, dupla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, rozsdamentes acél tamper, tisztítókefék, vízkeménység mérő tesztcsík, gőzpálca tisztító tű, szilikon korong tisztításhoz. Dupla kifolyócső. Állítható vízkeménység (lágy/közepes/kemény). Gőz funkció. Cold brew funkció szimpla vagy dupla adaghoz. Állítható kávéhőmérséklet. Vízkőmentesítés jelzés. Üres víztartály jelzés. Teljesítmény: 1650W.
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 3 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 3 |
| Beépített daráló | Nem |
| Bruttó tömeg | 11.9 |
| Cikk hossza (cm) | 29.5 |
| Cikk magassága (cm) | 36.4 |
| Cikk szélessége (cm) | 20.5 |
| Cold Brew funkció | Van |
| Design család | 50-es évek retro |
| Edény űrtartalom (L) | 1.4 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1650 W |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 4 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Termoblokk |
| Gőz intenzitása | igen (1 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Karos espresso |
| Készülékház anyag | Öntött alumínium |
| Nettó tömeg | 7.9 |
| Portafilter átmérője | 58 mm |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő,Nyomásjelző manométer |
| Szín/felület | fehér |
| Szivattyú nyomás | 15 bar |
| Tápkábel hossza (m) | 1 |
| Termék kategória | Kávé |
