Porsche x SMEG FAB28 Egyajtós hűtőszekrény, felül fagyasztórekesszel, jobbos, Carrara White
- Cikkszám: FAB28RDPCW6
-
A Porsche x SMEG hűtőszekrény Carrara White színben egy 270 literes hűtőszekrény 26 literes fagyasztóval. Az ikonikus Smeg hűtőszekrény Porsche motívumokkal gazdagított. A készülék különleges ajtó- és fogantyú kialakításával a Porsche 911 GT3 RS modellt tükrözi. A fogantyú kialakítása gondosan arányos a hűtőszekrény méretével, hogy harmonikus összhatást nyújtson. A hűtőszekrény az ikonikus Carrara White színben készült, Porsche csíkkal az ajtón és a termék mindkét oldalán.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Egy kortalan ikon, amelyet a Porsche design stílusjegyeivel újragondoltak. A Carrara White és Shade Green színekben kapható Porsche x SMEG hűtőszekrény ötvözi a SMEG varázsát a Porsche precíz formavilágával.
A teljesítmény és a design találkozása
Az ikonikus Smeg FAB28 hűtőszekrény Porsche design elemekkel, például a karakteres fekete csíkokkal, a jellegzetes Carrara White és Shade Green színekben készült, így egy olyan design termék lett, amely a design szerelmeseit és az autórajongókat egyaránt megszólítja.
Merész részletek, kortalan stílus
A Porsche x SMEG Carrara White & Shade Green kollekcióban minden termék úgy lett kialakítva, hogy kifejezze az egyéniséget. A matt fekete fogantyú és az ikonikus Smeg logó kifinomult kontrasztot képez a letisztult fehér felülettel, karaktert és kortárs eleganciát kölcsönözve a kialakításnak.
Gyönyörű kialakítás, precíz kivitelezés
A hűtőszekrény belső része gondosan kialakított, a külső fekete díszítéseket idéző felületekkel. Ez a harmonikus design a kollekció részletek iránti elkötelezettségét tükrözi, ahol minden felület - belül és kívül egyaránt - a kifinomult minőség és a diszkrét elegancia nyelvét beszéli.
A FAB28 hűtőszekrény a stílus és a kreativitás szimbóluma. A hűtőgépek ikonjaként rendkívül széles színválasztékot és különleges kiadásokat is kínál. Az 50-es évek retro design család a retro stílus találkozása a legfeljettebb technológiákkal. Abból a célból született, hogy újraélessze a régi korok darabjait és megidézze azok időtlen hangulatát. Pasztell vagy harsány színek, különleges, limitált kiadású alkotások - egy Smeg hűtőszekrény jól megmutatja tulajdonosa személyiségét és stílusát, a klasszikustól az eklektikusig. Merész, vibráló színeivel, sima és lekerekített felületeivel, feltűnő formavilágával bármely helyiségben kitűnik. Ezekkel a karakteresjegyekkel egy FAB hűtőszekrény az ikonikus 50-es évek retro stílus méltó darabja. Sikere mögött azonban nem csak a design áll, hanem a folyamatos fejlődés főszereplőjeként megjelenő, csúcstechnológiai megoldásokban tükröződő aprólékos tervezés is.
A FAB28 színes hűtőszekrények a stílus és a kreativitás kultikus tárgyaivá váltak. Nemrégiben megújultak, gazdagabb belső térrel és összetéveszthetetlen, kifinomult részletekkel. A lekerekített ívek és króm részletek tökéletesen összehangolják a hűtőszekrény belső és külső ajtaját. Az ajtópolcok és az üvegpolcok profiljai fényes króm bevonattal rendelkeznek és a retro design stílusjegyeit hordozzák magukon.
Az C energiaosztályba átsorolt, újratervezett hűtőszekrény új légáramlás-rendszerrel rendelkezik, amely minden területen egyenletes hőmérsékletet biztosít, megakadályozva a jégképződést.
Az SN-T éghajlati osztálynak köszönhetően a készülék 10 °C és 43 °C (50 °F ~ 109 °F) közötti szobahőmérsékleten használható.
FŐBB TULAJDONSÁGOK:
LED-es világítás:
A hűtőszekrény mindkét oldalán fényes LED-es világítócsíkokat helyeztek el, hogy optimális megvilágítást és teljes láthatóságot biztosítsanak a belső térben. Ezek energiahatékonyabbak és tartósabbak, mint a hagyományos izzók.
Elektronikus hőmérséklet-szabályozás:
Az oldalsó termosztát lehetővé teszi a belső hőmérséklet elektronikus vagy manuális beállítását és figyelemmel kísérését.
Multiflow hűtőrendszer:
A hideg levegőt egyenletesen osztja el a hűtőszekrényben, biztosítva az ideális hőmérsékletet és páratartalmat az élelmiszerek tárolásához. A hűtőszekrény belsejében a hőmérséklet-ingadozások minimalizálásával az energiafogyasztás is csökken.
Zöldség- és gyümölcstároló fiók:
Kifejezetten erre a célra tervezett rekesz, amely tökéletesen alkalmas gyümölcsök és zöldségek frissen tartására.
Hidegentartó zóna:
Szabályozott hőmérsékletű zóna (-2 °C +3 °C között), amely a romlandó élelmiszerek, például hal, sajt és hús jobb és hosszabb tárolását szolgálja. A rekesz perforált panellel rendelkezik, amelynek segítségével a rekesz szellőzésének és páratartalmának szintje egyénileg állítható. Az optimális páratartalom-szabályozásnak köszönhetően a gyümölcsök és zöldségek hosszabb ideig megőrzik természetes frissességüket, csökkentve ezzel a hulladékot és megőrizve ízüket és állagukat.
Műszaki adatok:
Méret: 1530 (ma) x 601 (szé) x 728 (mé) mm
Nettó űrtartalom: 270 L
Hűtőtér űrtartalom: 244 L
Fagyasztó rekesz űrtartalom: 26 L
Energiafogyasztás évente: 104 kWh/a
Energiaosztály: C
Klímaosztály: SN, N, ST, T
Zajszint: 35 dB(A)
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátási osztály: B
Motor: inverteres
Hőmérséklet-szabályozás: elektronikus
Vezérlés: termosztát
Belső világítás, hűtőrész: LED-es világítás
A leolvasztás folyamata: a hűtőtérben automatikus, a fagyasztórekesz manuális
Hűtőrész rakodófelületek száma: 4, ebből: állítható magasságú polcok száma: 2, zöldség- és gyümölcstároló rekeszek száma: 1, hidegentartó zóna: 1
Ajtópolcok száma: 4, ebből: 1 db állítható magasságú ajtópolc fém palacktartó korláttal, 1 db fix pozíciójú ajtópolc fém palacktartó korláttal, 1 db fix pozíciójú palacktartó ajtópolc fém korláttal átlátszó, 1 db ajtópolc műanyag fedéllel
Zsanér pozíciója: jobbos, fix pozíciójú
Ajtónyitási irány megfordítása: nem
Ajtónyitási riasztás: hang- és vizuális jelzés (villogó belső világítás)
50-es évek retro design, Carrara White, krómozott 3D Smeg logóval. Forma: lekerekített. Felületkezelés: fényes. Króm fogantyú. Üvegpolcok króm szegéllyel.
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Belső fagyasztórekesz | Van |
| Bruttó tömeg | 85.6 |
| Cikk hossza (cm) | 72.8 |
| Cikk magassága (cm) | 153 |
| Cikk szélessége (cm) | 60.1 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 90 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2291423/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | C |
| EPREL azonosító | 2291423 |
| Éves energiafogyasztás (kWh) | 104 |
| Fagyasztó nettó űrtartalom (L) | 26 |
| Hűtés típusa | ventilátoros hűtő, statikus fagyasztó |
| Hűtő nettó űrtartalom (L) | 244 |
| Hűtő termék kategória | egyajtós |
| Klímaosztály | SN,N,ST,T |
| Kollekció | Porsche x SMEG |
| Nettó tömeg | 73.5 |
| Névleges magasság (cm) | 101-160 cm |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | MultiFlow,Alacsony hőmérsékletű rekesz,Páratartalom-szabályozás |
| Szín/felület | Carrara White |
| Termék kategória | Hűtő és fagyasztó |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2291423/fiches?language=HU |
| Vízadagoló | Nincs |
| Zajszint (dB) | 35 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló |
| Zsanér típusa | standard |
