SMEG DARÁLÓS KAROS ESPRESSO KÁVÉFŐZŐ TEJHABOSÍTÓVAl, 50-es évek retro design, piros
- Cikkszám: EGF03RDEU
-
Éld át a barista élményt az otthonodban a Smeg EGF03 beépített darálóval ellátott karos espresso kávéfőzőjével, amely kiemelkedő technológiáinak együttesével tökéletes kávéélményt nyújt. Az espresso kávégép 20 bar nyomással lehetővé teszi az italok ízlés szerinti testreszabását. A kettős menüvel ellátott vezérlőpanel megkönnyíti az elkészítést: 4 előfőzési profil és 4 hőmérsékleti szint közül választhatsz. Az 58 mm-es professzionális szűrőtartó minden használatkor kivételesen magas minőségű eredményeket garantál. A kávégép dupla Thermoblock dupla fűtési rendszere biztosítja, hogy mind a kávéfőzés, mind a gőzfunkció gyorsan, újra rendelkezésre álljon. 50-es évek retro design, piros színben.
-
Elérhetőség:
Raktáron
- Várható szállítás: 2026. május 25.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Espresso kávéfőző gép, amely az igazi olasz eszpresszó tökéletes elkészítésére lett tervezve, egy- és kétadagos espresso funkciókkal. A Smeg karos eszpresszó kávégép lehetővé teszi az italok ízlés szerinti testreszabását: a kettős menüvel ellátott vezérlőpanel megkönnyíti az elkészítést. A főmenüből két előre beállított őrlési opció közül választhatsz, hogy egy vagy két espressot készíts, valamint két főzési opció közül, hogy egy vagy két csésze kávét készíts. A beállítások menüből kiválaszthatod a kívánt előfőzési profilt (rövid, standard, hosszú vagy fokozatos) továbbá 4 extrakciós hőmérsékleti szint (alacsony/közepes/optimális/magas) közül is választhatsz, hogy a kávézás igazi rituálévá váljon. A nyomásmérő megmutatja, hogy helyesen végezted-e el a kávé őrlését és préselését. Ha a készülék azt jelzi, hogy a kávé alul extrahált, akkor a kávé nem kapott elég ízt, így finomabbra kell őrölnöd a kávét, vagy növelned kell a kávé mennyiségét. Túl extrakció esetén (ami kesernyés ízt eredményez) pedig durvábbra kell őrölnöd a kávét, vagy csökkentened kell a kávé mennyiségét.
A rozsdamentes acél gőzpálca és az 58 mm átmérőjű szűrőtartó segítségével kávé és tej alapú italok készíthetünk, akárcsak egy igazi barista, míg a nyomásmérő segítségével ellenőrizhetjük, hogy az extrakció a kívánt espresso elvárásainak megfelelő-e. Az aromák megőrzése érdekében a beépített kávédaráló rozsdamentes acél kúpos darálókkal van felszerelve, amelyek lehetővé teszik az őrlés finomságának állítását. A daráló könnyen eltávolítható, így kényelmes és alapos tisztítást biztosít. A készülék dupla Thermoblock fűtési rendszerrel rendelkezik, amelynek egyik része a kávé, a másik része pedig a tej áramkörét szolgálja, biztosítja, hogy a gőzfunkció mindig készen álljon a kávé elkészítése után, így elkerülhető, hogy a következő adag tejhab elkészítésére várni kelljen.
A mellékelt kiegészítők teszik teljessé a kávérajongók élményét: szimpla és dupla falú szűrők (1 vagy 2 csészéhez), rozsdamentes acél tamper és tejes kancsó, valamint a gép tisztításához és karbantartásához szükséges különféle kiegészítők. A Smeg karos espresso kávégép beépített kávédarálóval nemcsak a legújabb őrlési és extrakciós technológiát tartalmazza, hanem egy egyedi, de jellegzetes és kifinomult designt is. A készülék hat színben kapható: piros, fehér, fekete és a jellegzetes pasztell színekben, bézs, világoszöld és világoskék, amelyek tökéletesen illeszkednek a Smeg többi kis- és nagy háztartási készülékéhez.
50-es évek retro design, piros színben, krómozott fém 3D Smeg logóval. Festett, öntött alumínium készüléktest fényes felületkezeléssel, polírozott króm csúszásmentes műanyag talp, rozsdamentes acél passzív csészemelegítő a készülék tetején, 250 gr kapacitású eltávolítható SAN műanyag kávébab tartály SAN és TPE fedéllel, rozsdamentes acél kúpos őrlő, Twist & lock rendszerrel, 2.4 l kapacitású kivehető SAN műanyag víztartály, rozsdamentes acél kazán, nyomásjelző manométer, 4 db műanyag gomb, állítható cinkötvözet gőzkar, 58 mm átmérőjű rozsdamentes acél szűrőtartó szürke színű műanyag markolattal, műanyag portafilter tartóval, rozsdamentes acél gőzfúvóka, rozsdamentes acél csészetálca öntött alumínium csepptálcával, dupla Thermoblock fűtési rendszer. 20 bar szivattyú nyomás (kávéfőzés), 15 bar szivattyú nyomás (gőzölés). Kiegészítők: szimpla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, dupla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, rozsdamentes acél tamper, rozsdamentes acél tejes kancsó, tisztítókefék, vízkeménység mérő tesztcsík, gőzpálca tisztító tű, szilikon korong tisztításhoz. Dupla kifolyócső. Állítható vízkeménység (lágy/közepes/kemény). 3 őrlési szint: szuperfinom, finom és közepes. 4 előfőzési profil. Gőz intenzitás: 2 fokozat. Állítható kávéhőmérséklet. Vízkőmentesítés jelzés. Üres víztartály jelzés. Teljesítmény: 1650W.
Tudj meg többet a Smeg darálós karos espresso kávéfőző tisztításáról és karbantartásáról!
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 4 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható őrlési mennyiség | Igen |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 4 |
| Beépített daráló | Igen (max. 250 g kávébab) |
| Bruttó tömeg | 17.2 |
| Cikk hossza (cm) | 34 |
| Cikk magassága (cm) | 44.3 |
| Cikk szélessége (cm) | 33.4 |
| Cold Brew funkció | Nincs |
| Design család | 50-es évek retro |
| Edény űrtartalom (L) | 2.4 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1650 W |
| Előfőzési profil | Rövid / Standard / Hosszú / Progresszív |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 2 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Dupla termoblokk |
| Gőz intenzitása | Igen (2 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Darálós karos espresso |
| Készülékház anyag | Öntött alumínium |
| Nettó tömeg | 12.75 |
| Őrlési tartományok | Szuperfinom / Finom / Közepes |
| Portafilter átmérője | 58 mm |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő,Nyomásjelző manométer |
| Szín/felület | Piros |
| Szivattyú nyomás | kávéfőzés 20 bar, gőzölés 15 bar |
| Tápkábel hossza (m) | 1 |
| Termék kategória | Kávé |
