SMEG ASZTALI MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ GRILL FUNKCIÓVAL, Collezione design, matt smaragdzöld
- Cikkszám: MOC01EGMEU
-
Mikrohullámú sütés és grill funkció egy készülékben! Fedezd fel a főzés új dimenzióit, készíts ízletes ételeket könnyedén, gyorsan és hatékonyan! Kísérletezz 4 funkcióval: mikrohullámú sütő, grill, melegen tartás és kiolvasztás – manuális vagy automatikus, az elkészítendő ételnek megfelelően. Nagy kapacitás inverteres technológiával és forgótányérral az egyenletes sütés érdekében. A Chef Menü 18 automatikus programmal rendelkezik, amelyekkel könnyedén elkészítheted a húst, halat, zöldségeket, desszerteket és pizzát. Tökéletes azok számára, akik szeretnek időt megtakarítani anélkül, hogy kompromisszumot kötnének a kifogástalan eredményt illetően. Collezione design, matt smaragdzöld.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A mikrohullámú sütőkkel szemben támasztott követelmények változtak. Ma már nem csak melegítésre használják őket, hanem egészséges főzésre, új textúrák kipróbálására, a főzési idő csökkentésére, valamint a mindennapi családi élet és étkezés előkészítésének megkönnyítésére is. A SMEG új MOC szabadonálló mikrohullámú termékcsaládja ezeket az igényeket fejlett technológiákkal elégíti ki, amelyek egyenletesebb főzést, egy hagyományos sütőre jellemző kombinált funkciókat, pontos receptekhez szükséges automatikus programokat és a manuális műveletek számát csökkentő gyors üzemmódokat kínálnak. Mindezt letisztult kialakításban, matt fekete, matt fehér, matt smaragdzöld és matt viharkék kivitelben, a Collezione design család részeként, így jól kombinálhatók a Collezione design család kisgép kollekció többi tagjával, úgymint a szódagép, hordozható indukciós főzőlap, nagy teljesítményű turmixgép, digitális mérleg, Minipro félprofesszionális kávéfőző és BCC automata kávéfőzők. Az új modellek a SMEG (R)evolutionary Cooking termékcsalád részét képezik, amely kis méretű konyhai készülékekre specializálódott. Kompakt méretük és hordozhatóságuk miatt sokoldalúan használhatók, prémium megjelenésükkel szinte bármilyen környezetben jól mutatnak. A kompakt és könnyen kezelhető MOC01 azoknak készült, akik egy praktikus és kifinomult készüléket keresnek.
29 literes űrtartalmával és négy főzési funkciójával, köztük mikrohullámú sütővel és grillel, ideális melegítéshez, gyors főzéshez, pirításhoz és csőben sütéshez. A 18 automatikus recept segítségével az étel elkészítésének minden lépését végigkövetheted, a készülék pedig automatikusan beállítja az időt és a teljesítményt a tökéletes eredmény érdekében.
A Multistep funkcióval több egymást követő főzési fázist is beprogramozhatsz, így nagyobb pontosságot és egyenletességet biztosíthatsz manuális beavatkozás nélkül.
A Quick Start (gyorsindítás) funkció számos gyors beállítást kínál a sütés megkezdéséhez, az időzítő beállításához, vagy akár a folyamat szüneteltetéséhez Letisztult, modern kialakítás, a Collezione design már jól ismert gyönyörű színeiben, matt felületetkezeléssel, szálcsiszolt alumínium kezelőfelülettel, LCD kijelzővel, beépített rejtett fogantyúval és Soft Close ajtózárással, amely csendes, sima és könnyed használatot biztosít. A készülékhez a 28 cm átmérőjű forgótányéron kívül magas grillrács is tartozik, mely a grill funkcióhoz ajánlott és ideális kisebb mennyiségű ételek pirításához, továbbá tányérok alátétjeként is használható.
Collezione design, matt smaragdzöld, fényes, szitanyomással nyomtatott Smeg logóval. Fém készülékház, matt felületkezeléssel, teleüveg ajtó festett alumínium kerettel és szálcsiszolt alumínium kezelőfelület, színes LCD kijelző, LED-es háttérvilágítású programválasztó gombok. Csúszásgátló gumi talpak a stabil elhelyezésért. Alaptartozék: 28 cm átmérőjű üveg forgótányér, magas grillrács. Maximális teljesítmény: 1900W (Mikrohullám: 900 W, Grill: 900 W).
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Air Fry funkció | n/a |
| Automatikus programok | 18 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 16.6 |
| Cikk hossza (cm) | 38.1 |
| Cikk magassága (cm) | 30.5 |
| Cikk szélessége (cm) | 50.46 |
| Design család | Collezione |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1900 W |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 900 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér (28 cm),grillrács |
| Készülékház anyag | fém |
| Kijelző típusa | LCD |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 900 |
| Nettó tömeg | 11.2 |
| Speciális terméktulajdonság | melegentartás,Kiolvasztás funkció,Multi-step |
| Sütési funkciók száma | 4 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 29 |
| Szín/felület | Matt smaragdzöld |
| Tápkábel hossza (m) | 1 |
| Termék kategória | Főzés |
| Vezérlés típusa | nyomógomb |
| Világítás típusa | Dupla LED szalag |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
