SMEG ASZTALI MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ GRILL, LÉGKEVERÉS ÉS AIR FRY FUNKCIÓVAL, Collezione design, matt smaragdzöld
- Cikkszám: MOC02EGMEU
-
A Smeg csúcstechnológiás inverteres asztali mikrohullámú sütője forradalmasítja a konyhai műveleteket. Fedezd fel az MOC02 sokoldalúságát: mikrohullámú sütő grill, légkeverés és Air Fry funkcióval, egyetlen készülékeben! Süss, grillezz és mikrózz professzionálisan! Ne zsúfold tele a konyhapultod számos különböző készülékkel és sprórolj időt! Innováció és sokoldalúság 9 funkcióval, beleértve az Air Fry funkciót és 3 kombinált üzemmódot, továbbá 25 automatikus program, melyek egyszerűsítik a használatot. Tökéletes azok számára, akik szeretnek időt megtakarítani anélkül, hogy kompromisszumot kötnének a kifogástalan eredményt illetően. Elegáns, kompakt és modern megjelenés, páratlan sokoldalúsággal. Collezione design, matt smaragdzöld.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A mikrohullámú sütőkkel szemben támasztott követelmények változtak. Ma már nem csak melegítésre használják őket, hanem egészséges főzésre, új textúrák kipróbálására, a főzési idő csökkentésére, valamint a mindennapi családi élet és étkezés előkészítésének megkönnyítésére is. A SMEG új MOC szabadonálló mikrohullámú termékcsaládja ezeket az igényeket fejlett technológiákkal elégíti ki, amelyek egyenletesebb főzést, egy hagyományos sütőre jellemző kombinált funkciókat, pontos receptekhez szükséges automatikus programokat és a manuális műveletek számát csökkentő gyors üzemmódokat kínálnak. Mindezt letisztult kialakításban, matt fekete, matt fehér, matt smaragdzöld és matt viharkék kivitelben, a Collezione design család részeként, így jól kombinálhatók a Collezione design család kisgép kollekció többi tagjával, úgymint a szódagép, hordozható indukciós főzőlap, nagy teljesítményű turmixgép, digitális mérleg, Minipro félprofesszionális kávéfőző és BCC automata kávéfőzők.
Az új modellek a SMEG (R)evolutionary Cooking termékcsalád részét képezik, amely kis méretű konyhai készülékekre specializálódott. Kompakt méretük és hordozhatóságuk miatt sokoldalúan használhatók, prémium megjelenésükkel szinte bármilyen környezetben jól mutatnak.
A MOC02 egy kombinált szabadonálló mikrohullámú sütő grill, légkeverés és Air Fry funkcióval, amely egyetlen készülékben többféle főzési technikát is megvalósít. A kombinált funkciók és a Multistep technológia lehetővé teszik, hogy személyre szabott főzési programokat hozz létre, amelyekben a technológiák tökéletes összhangban működnek együtt. Az eredmény: a főzés minden szakaszának tökéletes kezelése egyetlen készülékben, ahol a teljesítmény és a sokoldalúság minden helyzetben kéz a kézben jár. Nagy kapacitás inverteres technológiával és forgótányérral az egyenletes sütés érdekében.
27 literes űrtartalmának köszönhetően pedig a legbonyolultabb ételek elkészítésére is alkalmas, alkalmazkodva a különböző típusú receptekhez és adagokhoz. Kombinált mikrohullámú sütő: 9 funkció, beleértve az Air Fry funkciót és 3 kombinált üzemmódot a tökéletes főzéshez. Egyedi kialakítás Soft Close rendszerrel, automatikus programokkal, Quick Start funkcióval és kiegészítőkkel a maximális sokoldalúság érdekében.
A MOC02 ötvözi az innovációt és a sokoldalúságot, 9 funkcióval pontosan kielégíti minden kulináris igényt: mikrohullámú sütés, grill, légkeveréses sütés, Air Fry és előre beállított programok a kiolvasztáshoz és melegítéshez, továbbá 3 kombinált üzemmód: mikrohullámú sütés + grill, mikrohullámú sütés + légkeverés és grill + légkeverés. A Chef Menü 25 automatikus programmal rendelkezik, amelyekkel könnyedén elkészíthetők a húsok, halak, zöldségek, desszertek és pizzák.
A 25 automatikus recept egyszerűsíti a használatot, olyan beállításokkal, amelyek séfekhez hasonló eredményeket ígérnek.
Multistep funkció, mely lehetővé teszi több egymást követő főzési szakasz programozását, biztosítva a nagyobb pontosságot és egyenletességet manuális beavatkozás nélkül.
A Quick Start (gyorsindítás) funkció számos gyors beállítást kínál a sütés megkezdéséhez, az időzítő beállításához, vagy akár a folyamat szüneteltetéséhez Letisztult, modern kialakítás, a Collezione design már jól ismert gyönyörű színeiben, matt felületetkezeléssel, szálcsiszolt alumínium kezelőfelülettel, LCD kijelzővel, beépített rejtett fogantyúval és Soft Close ajtózárással, amely csendes, sima és könnyed használatot biztosít.
A készülékhez a 28 cm átmérőjű forgótányéron kívül 3 további kiegészítőt is tartalmaz: Magas grillrács, mely a grill funkcióhoz ajánlott és ideális kisebb mennyiségű ételek pirításához, továbbá tányérok alátétjeként is használható. Crisp tál (serpenyő pirításhoz), mely a grill, légkeveréses és kombinált funkciókhoz ajánlott: ideális ropogós ételek, például sült krumpli, csirke nuggets, pizza elkészítéséhez. Kerámia bevonatú, tapadásmentes, mosogatógépben mosható. Air Fry tál, mely az Air Fry funkcióhoz ajánlott és a grillrácsra kell helyezni. Kerámia bevonatú, tapadásmentes, mosogatógépben mosható.
Collezione design, matt smaragdzöld, fényes, szitanyomással nyomtatott Smeg logóval. Fém készülékház, matt felületkezeléssel, teleüveg ajtó festett alumínium kerettel és szálcsiszolt alumínium kezelőfelület, színes LCD kijelző, LED-es háttérvilágítású programválasztó gombok és tekerőgomb. Csúszásgátló gumi talpak a stabil elhelyezésért. Alaptartozék: 28 cm átmérőjű üveg forgótányér, magas grillrács. Maximális teljesítmény: 2100W (Mikrohullám: 900 W, Grill: 900 W, Körfűtőszál: 2100 W).
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Air Fry funkció | Igen |
| Automatikus programok | 25 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 19.7 |
| Cikk hossza (cm) | 42.5 |
| Cikk magassága (cm) | 30.5 |
| Cikk szélessége (cm) | 50.46 |
| Design család | Collezione |
| Elektromos teljesítmény (W) | 2100 W |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill + AirFry |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 900 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér (28 cm),1 db Air Fry tepsi,grillrács,1 db Crisp tál |
| Készülékház anyag | fém |
| Kijelző típusa | LCD |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 900 |
| Nettó tömeg | 13.9 |
| Speciális terméktulajdonság | melegentartás,Kiolvasztás funkció,Multi-step |
| Sütési funkciók száma | 9 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 27 |
| Szín/felület | Matt smaragdzöld |
| Tápkábel hossza (m) | 1 |
| Termék kategória | Főzés |
| Vezérlés típusa | vezérlőgomb + nyomógomb |
| Világítás típusa | Dupla LED szalag |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
