SMEG 90 cm széles hőlégkeveréses sütő, LED kijelzővel, érintő és tekerőgombokkal - Classica design, inox
- Cikkszám: SFR9300X
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 54.2 |
| Cikk hossza (cm) | 57.1 |
| Cikk magassága (cm) | 47.5 |
| Cikk szélessége (cm) | 89.6 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3100 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/40159/labels?format=PDF |
| Energiaosztály | A+ |
| EPREL azonosító | 40159 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2900 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 30-260°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),1 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | LED DigiScreen |
| Nettó tömeg | 44.9 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 8 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 85 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | Rozsdamentes acél |
| Szintek száma | 4 |
| Termék kategória | 90 cm széles, 47,5 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/40159/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
