SMEG Galileo Speedwave XL Kompakt kombinált mikrohullámú sütő, nagy LCD kijelzővel - Classica design, matt fekete
- Cikkszám: SO6302M2N
-
Elérhetőség:
Néhány db
- Várható szállítás: 2026. május 26.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 4 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 45.8 |
| Cikk hossza (cm) | 54.8 |
| Cikk magassága (cm) | 59.2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59.7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeverés + mikro |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1750 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-250°C |
| Kijelző típusa | LCD EvoScreen |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 900 |
| Nettó tömeg | 41.9 |
| Platform | Galileo SpeedwaveXL |
| Sütési funkciók száma | 11 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 68 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | matt fekete |
| Szintek száma | 5 |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
