SMEG SZABADONÁLLÓ TŰZHELY, Victoria design, 60 cm, 2 sütőtér, indukciós főzőlap, bézs
- Cikkszám: TR62IP2
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 78.9 |
| Cikk hossza (cm) | 60 |
| Cikk magassága (cm) | 90 |
| Cikk szélessége (cm) | 60 |
| Design család | Victoria |
| Edénytartó állvány | nincs |
| Elektromos teljesítmény (W) | 12700 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1533238/labels?format=PDF |
| Energiaosztály | A, A |
| EPREL azonosító | 1533238 |
| Fő sütőtér típusa | Statikus + grill |
| Főzőlap booster zónák | 4 |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Híd funkció (bridge) | nincs |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-245°C |
| Második sütőtér típusa | Statikus + grill |
| Nettó tömeg | 68.2 |
| Speciális terméktulajdonság | edényfelismerés |
| Sütési funkciók száma | 4 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 61 |
| Sütőtér (2) nettó űrtartalom (L) | 35 |
| Sütőterek száma | 2 |
| Szín/felület | bézs/inox |
| Szintek száma | 2 |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 3700-7400 W több fokozatban |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm mély |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1533238/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlés típusa | vezérlőgombok |
| Világítás típusa | Halogén |
| WOK égő | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
