SMEG GÁZ FŐZŐLAP,Linea ,60 cm,3db normál + 1 3,5 kW-os WOK gázégő,,szálcsiszoltrozsdamentes acél
- Cikkszám: PX164L
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 16 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 4 |
| Cikk szélessége (cm) | 60 |
| Design család | Linea |
| Edénytartó állvány | öntöttvas |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1 W |
| Főzőlap beépítés típusa | Hagyományos |
| Főzőlap szélessége (cm) | 60/65 cm |
| Főzőlap típusa | gáz |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Gáz tanúsítvány | G20 Földgáz |
| Gáz teljesítmény (W) | 9000 W |
| Híd funkció (bridge) | nincs |
| Hozzátartozó kiegészítők | G30 LPG cseppfolyós gáz fúvóka |
| Kijelző színe | nincs |
| Munkalap kivágási méret (mm) | 478-482 x 555-560 |
| Nettó tömeg | 12.5 |
| Szín/felület | szálcsiszolt rozsdamentes acél |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | nincs |
| Vezérlés helye | elülső |
| Vezérlés típusa | vezérlőgombok (4 db) |
| WOK égő | Van |
