SMEG INDUKCIÓS FŐZŐLAP, Universal design, 90 cm, 5 főzőzóna, 1 MultiZone híd zóna, fekete üveg
- Cikkszám: SI1M4954D
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 03.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bruttó tömeg | 20.3 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 5.3 |
| Cikk szélessége (cm) | 90 |
| Csatlakoztathatóság | Auto-Vent 2.0 |
| Design család | Classica |
| Edénytartó állvány | nincs |
| Elektromos teljesítmény (W) | 7400 W |
| Fokozatok száma | 9 |
| Főzőlap beépítés típusa | Ultra alacsony profil vagy teljesen síkban |
| Főzőlap booster zónák | 5 |
| Főzőlap szélessége (cm) | 90 cm |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Főzőzónák száma | 5 |
| Híd funkció (bridge) | Auto MultiZone (1) |
| Kijelző színe | piros LED |
| Munkalap kivágási méret (mm) | 482-486 x 839-844 |
| Nettó tömeg | 14.8 |
| Speciális terméktulajdonság | edényfelismerés,grill funkció,melegentartás |
| Szín/felület | fekete üveg |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 2400-7400 W több fokozatban |
| Vezérlés helye | elülső |
| Vezérlés típusa | Compact Slider Plus érintőszenzor |
| WOK égő | Nincs |
