SMEG PIROLITIKUS HŐLÉGKEVERÉSES SÜTŐ, Linea design, Galileo, 60 cm, ES LCD, neptune szürke üveg
- Cikkszám: SOP6102TG
-
Elérhetőség:
Néhány db
- Várható szállítás: 2026. május 26.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 4 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 42.8 |
| Cikk hossza (cm) | 54.8 |
| Cikk magassága (cm) | 59.2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59.7 |
| Design család | Linea |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1641865/labels?format=PDF |
| Energiaosztály | A+ |
| EPREL azonosító | 1641865 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1750 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-280°C |
| Kijelző típusa | LCD EvoScreen |
| Nettó tömeg | 38.8 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 68 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | Matt neptune szürke |
| Szintek száma | 5 |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1641865/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | pirolitikus |
| Vezérlőpanel típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
