SMEG 90 cm széles hőlégkeveréses sütő, pirolitikus tisztítással, TFT kijelzővel - Dolce Stil Novo design, fekete üveg, réz díszítéssel
- Cikkszám: SFPR9604TNR
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close |
| Ajtóüvegek száma | 4 |
| Automatikus programok | 48 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 64.8 |
| Cikk hossza (cm) | 57.1 |
| Cikk magassága (cm) | 47.5 |
| Cikk szélessége (cm) | 89.6 |
| Design család | Dolce Stil Novo |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3300 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/420296/labels?format=PDF |
| Energiaosztály | A+ |
| EPREL azonosító | 420296 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2900 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-280°C |
| Kijelző típusa | TFT VivoScreen |
| Nettó tömeg | 55.5 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 85 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | fekete |
| Szintek száma | 4 |
| Termék kategória | 90 cm széles, 47,5 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/420296/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | pirolitikus |
| Vezérlőpanel típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
