SMEG Galileo Omnichef 3 az 1-ben sütő, TFT kijelzővel - Classica design, matt fekete
- Cikkszám: SO6303APN
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 4 |
| Automatikus programok | 150 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 53 |
| Cikk hossza (cm) | 54.8 |
| Cikk magassága (cm) | 59.2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59.7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeverés + gőz + mikro |
| Gőzölési tartomány | 20 - 100% |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-250°C |
| Kijelző típusa | TFT VivoScreen |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 900 |
| Nettó tömeg | 48.8 |
| Platform | Galileo Omnichef |
| Sütési funkciók száma | 26 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 68 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | matt fekete |
| Szintek száma | 5 |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgomb és érintőszenzor |
| Világítás típusa | LED |
| Víztartály | Fill&Hide automata 2 l |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
