SMEG Beépíthető dupla hőlégkeveréses sütő, pirolitikus tisztítással, LCD kijelzővel, tekerőgombokkal, Classica design, inox
- Cikkszám: DOSP6390X
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Nincs |
| Ajtóüvegek száma | 4 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 66.2 |
| Cikk hossza (cm) | 57 |
| Cikk magassága (cm) | 88.4 |
| Cikk szélessége (cm) | 59.7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 5700 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/54219/labels |
| Energiaosztály | A, A |
| EPREL azonosító | 54219 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-270°C |
| Kijelző típusa | LCD |
| Második sütőtér típusa | Statikus + grill |
| Nettó tömeg | 61.9 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 8 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 70 |
| Sütőtér (2) nettó űrtartalom (L) | 35 |
| Sütőterek száma | 2 |
| Szín/felület | Ujjlenyomatmentes inox hatás |
| Szintek száma | 2 |
| Termék kategória | 60 cm széles, 88,5 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/54219/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | pirolitikus |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (4 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
