SMEG Kompakt kombinált mikrohullámú sütő Galileo sütőtérrel, nagy LCD kijelzővel - Victoria design, bézs
- Cikkszám: SO4902M1P
-
Elérhetőség:
Előrendelhető
- Várható szállítás: 2026. július 02.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | - |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 39 |
| Cikk hossza (cm) | 54.8 |
| Cikk magassága (cm) | 45.8 |
| Cikk szélessége (cm) | 59.7 |
| Design család | Victoria |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3300 W |
| Energiacímke | https://pi-exchange.smeg.it/energy/SO4902M1P/en-ZW |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeverés + mikro |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1750 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-250°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | üveg tepsi,rács (1 db) |
| Kijelző típusa | LCD EvoScreen |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 800 |
| Nettó tömeg | 35.5 |
| Platform | Galileo Mikro kombi |
| Sütési funkciók száma | 11 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 40 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | Bézs |
| Szintek száma | 2 |
| Termék kategória | 60 cm széles, 45 cm magas |
| Termékadatlap | https://pi-exchange.smeg.it/productFiche/SO4902M1P/hu-HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
