SMEG Kombinált Kompakt gőzsütő - Dolce Stil Novo design, fekete üveg, réz díszítéssel
- Cikkszám: SF4604WVCPNR
-
Elérhetőség:
Néhány db
- Várható szállítás: 2026. május 26.
Kiterjesztett
garancia
garancia
Saját
szervizhálózat
szervizhálózat
Gyors házhozszállítás
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | 65 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 41 |
| Cikk hossza (cm) | 54.8 |
| Cikk magassága (cm) | 45.4 |
| Cikk szélessége (cm) | 59.7 |
| Design család | Dolce Stil Novo |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3100 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/57420/labels?format=PDF |
| Energiaosztály | A+ |
| EPREL azonosító | 57420 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeverés + gőz |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 2000 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 30-250°C |
| Kijelző típusa | TFT VivoScreen |
| Nettó tömeg | 37.5 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 16 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 41 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szín/felület | fekete |
| Szintek száma | 3 |
| Termék kategória | 60 cm széles, 45 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/57420/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Fill&Hide automata 1,2 l |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
