SMEG KAROS ESPRESSO KÁVÉFŐZŐ COLD BREW FUNKCIÓVAL, TEJHABOSÍTÓVAl, 50-es évek retro design, piros
- Cikkszám: ECF03RDEU
-
Formáld át napi rutinodat barista rituálévá! Élvezd a gazdag és autentikus espressot és a krémes tej alapú italokat az új ECF03 karos espresso kávéfőzővel vagy készíts hűsítő, ízletes Cold brew kávét mindössze néhány perc alatt! Hozd ki a finom és édes aromákat a kávébabból ezzel a lassú, hideg kávéfőzési eljárással. A professzionális kiegészítők és alapanyagok teszik teljessé az igazi ínyencek élményét, mindezt otthonod kényelmében. 50-es évek retro design, piros színben.
-
Elérhetőség:
Raktáron
- Várható szállítás: 2026. május 25.
garancia
szervizhálózat
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Tágítsd ki horizontodat a Cold Brew funkcióval: egy lassú, hideg kávéfőzési eljárás, amely kiemeli a finom aromákat és természetesen édes, lágy ízt eredményez. Az ECF03 néhány perc alatt elkészíti ezt a kifinomult élményt otthonodban. A Smeg ECF03 nyomásjelző manométerrel rendelkezik az eszpresszó extrakciójának figyelemmel kíséréséhez, Cold Brew funkcióval a kíméletes, lassú hideg főzési eljáráshoz, valamint professzionális gőzölő pálcával a tökéletes tejhabhoz. Minden, ami szükséges a tökéletes kávészünethez, otthon vagy akár egy kávézóban.
Ezenkívül a Thermoblock fűtőrendszer gyors főzési időt és a kávéfőzéshez szükséges vízhőmérséklet pontos szabályozását biztosítja. 15 bar nyomással a Smeg ECF03 karos espresso kávéfőző a legjobb eredményeket ígéri a kiváló espresso elkészítéséhez. Az 58 mm-es szűrőtartóval a kávégép kivételesen magas minőségű eredményeket garantál. A rozsdamentes acélból készült professzionális gőzfúvóka ideális sima és krémes hab készítéséhez cappuccino és más tej alapú italokhoz. A barista élményt kiegészítő tartozékkészlet: szimpla és dupla falú szűrők 1 vagy 2 csészéhez, rozsdamentes acélból tamper, vízkeménység tesztcsík, tisztítókorong, kefe és tisztító tű.
50-es évek retro design, piros színben, krómozott fém 3D Smeg logóval. Festett, öntött alumínium készüléktest fényes felületkezeléssel, polírozott króm csúszásmentes műanyag talp, rozsdamentes acél passzív csészemelegítő a készülék tetején, cinkötvözet gőzkar, rozsdamentes acél kazán, 1.4 l kapacitású kivehető SAN műanyag víztartály, rozsdamentes acél gőzfúvóka, 4 db műanyag gomb, rozsdamentes acél csészetartó öntött alumínium csepptálcával, 58 mm átmérőjű rozsdamentes acél szűrőtartő szürke színű műanyag markolattal, műanyag portafilter tartóval, Thermoblock fűtési rendszer. 15 bar szivattyú nyomás. Kiegészítők: szimpla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, dupla falú szűrő 1, illetve 2 csészéhez, rozsdamentes acél tamper, tisztítókefék, vízkeménység mérő tesztcsík, gőzpálca tisztító tű, szilikon korong tisztításhoz. Dupla kifolyócső. Állítható vízkeménység (lágy/közepes/kemény). Gőz funkció. Cold brew funkció szimpla vagy dupla adaghoz. Állítható kávéhőmérséklet. Vízkőmentesítés jelzés. Üres víztartály jelzés. Teljesítmény: 1650W.
Műszaki információk:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 3 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 3 |
| Beépített daráló | Nem |
| Bruttó tömeg | 11.2 |
| Cikk hossza (cm) | 29.5 |
| Cikk magassága (cm) | 36.4 |
| Cikk szélessége (cm) | 20.5 |
| Cold Brew funkció | Van |
| Design család | 50-es évek retro |
| Edény űrtartalom (L) | 1.4 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1650 W |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 4 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Termoblokk |
| Gőz intenzitása | igen (1 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Karos espresso |
| Készülékház anyag | Öntött alumínium |
| Nettó tömeg | 7.9 |
| Portafilter átmérője | 58 mm |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő,Nyomásjelző manométer |
| Szín/felület | Piros |
| Szivattyú nyomás | 15 bar |
| Tápkábel hossza (m) | 1 |
| Termék kategória | Kávé |
